Nebankovní půjčky na směnku

Nebankovní půjčky na směnku 5.00/5 (100.00%) 1 hlas

Pro žadatele se záznamem v bankovním registru se mimo jiné možné druhy úvěru nabízí nebankovní půjčky na směnku. Jedná se o trošku specifický druh úvěru, protože nebankovní půjčku na směnku vám může poskytnout i váš známý. Jedná se skutečně o jednoduchý, avšak i rizikový způsob úvěru, jehož smlouvou i samotným „ručitelem“ je směnka. Rizikovost směnky je také kompenzována vyššímy úroky i RPSN. Ať už uzavíráte nebankovní půjčku na směnku u finanční společnosti či u soukromé osoby, je třeba důsledně se vyvarovat možným budoucím nepříjemnostem.

reklama

Nebankovní půjčky na směnku jsou rychlé, peníze dostanete v hotovosti nebo na váš účet prakticky ihned po podepsání směnky. Je ale důležité si ověřit, u koho takovouto půjčku uzavíráme. Jelikož jsou nebankovní půjčky na směnku jednoduché na vyřízení, můžete se snadno setkat s neseriózními lidmi. Důkladně se proto s konkrétní směnkou seznamte a až poté ji podepisujte. Také se rozmyslete, zda nemůžete využít jiný, méně rizikový, způsob úvěru. S nebankovními půjčkami na směnku mohou být v krajních případech velké nepříjemnosti.

Dá se říct, že nebankovní půjčky na směnku jsou nejrizikovějším druhem nebankovního úvěru, za to však nejrychlejším. V některých případech zkrátka neexistuje lepší řešení a taková směnka je jedinou nadějí.

Sorry, comments are closed for this post.