Nebankovní půjčky bez registru

hodnocení

Potřebujete si půjčit peníze, ale máte záznam v bankovním registru? V takovém případě byste nejspíš marně čekali na nějakou bankovní půjčku, protože před jejím poskytnutí banky do registru nahlíží. Právě pro vás jsou určeny nebankovní půjčky bez registru. Další výhodou tohoto úvěru bez registru je fakt, že obvykle nemusíte dokládat pravidelný zdroj příjmu.

reklama

Ptáte se, kde je tedy háček? Proč finanční společnosti poskytují nebankovní půjčky bez registru, když nemají jistotu vrácení půjčených peněz? Tyto společnosti si své riziko dobře uvědomují a kompenzují ho vyšší úrokovou mírou a taktéž vyšším RPSN. Uvažujete-li o nebankovní půjčce bez registru, stačí vše vyřídit přes telefon či dokonce online a půjčka bude vyřízena do druhého dne. Obvyklá splatnost nebankovní půjčky bez registru se může pohybovat i v řádu 3-5 let.

S nebankovní půjčkou bez registru jsou jistě spojené výhody i nevýhody. Pokud ale potřebujete peníze ihned nebo vám banka odmítá poskytnou půjčku, vřele vám tento druh úvěru doporučuji.

Sorry, comments are closed for this post.